Zdolności produkcyjne

MESKO-ROL sp. z o.o. oferuje szeroką gamę usług w zakresie swoich możliwości produkcyjnych. Dysponujemy następującymi technologiami:

Cięcie laserowe

Oferujemy wykonanie detali z wykorzystaniem laserowej wycinarki 3D MAZAK SPACE GEAR 510 oraz klasycznej wycinarki laserowej MAZAK STX 510. Promień lasera umożliwia bezstykowe wycinanie elementów o precyzyjnych wymiarach, krawędziach i dowolnych kształtach, dzięki czemu w krótkim czasie można otrzymać gotowe detale. Maksymalna wielkość ciętych arkuszy to 1500 x 3000 mm o grubości dla stali konstrukcyjnej do 22 mm. Obsługiwany format: DXF
Laser-Mazak-Space-Gear-510
10007802

Gięcie

Posiadamy prasę krawędziową cnc YAWEI PBH 110-3100 oferującą nacisk do 110 ton oraz długość gięcia 3100 mm.

Obróbka skrawaniem

W zakresie obróbki skrawaniem nasza firma oferuje usługi od cięcia materiału na pile taśmowej do operacji szlifowania. Operacje tokarskie są wykonywane na tokarkach TUR50SN, TZC32SN, ATF-45CNC, Takisawa TC-3 oraz na tokarkach uniwersalnych. Operacje frezowania wykonujemy na frezarkach sterowanych numerycznie FYN 50. Posiadane oprzyrządowanie pozwala na wykonywanie wielu rodzajów detali wg rysunków dostarczanych przez klientów, a profesjonalny personel obsługujący maszyny gwarantuje wysoką jakość wykonywanych zleceń.
Toczenie
mo_prod_06

Spawanie

Nasza spawalnia posiada kilkanaście stanowisk, na których spawamy w osłonie gazowej detale ze stali konstrukcyjnej. Posiadamy przygotowanie do spawania zarówno elementów małych jak i dużych gabarytowo.

Malowanie proszkowe

Posiadamy nowoczesną linię do malowania proszkowego w wielu kolorach. Poprzedzone jest ono śrutowaniem i fosforanowaniem, co znacznie polepsza przyczepność farby do podłoża i jest doskonałym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Uzyskana powierzchnia charakteryzuje się estetycznym wyglądem i trwałością.
malowanie---kadr