Przesyłając e-mail’a na adres: rekrutacje@mesko-rol.com.pl oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mesko – Rol Sp. z o.o. ul. Mościckiego 51; 26-111 Skarżysko – Kamienna, na zasadach określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu uczestnictwa w procesie naboru
w Mesko – Rol Sp. z o.o.

Operator gilotyny

Zatrudnimy na umowę o pracę pracownika do obsługi nożyc gilotynowych mechanicznych. Wymagane doświadczenie w obsłudze w/w nożyc.


Tokarz

Zatrudnimy na umowę o pracę pracownika na stanowisku tokarza do obsługi tokarki TUR 630M. Wymagana umiejętność pracy na w/w tokarce.


Kierowca ciągnika

Zatrudnimy na umowę o pracę odpowiedzialnego i sumiennego pracownika na stanowisko kierowca ciągnika z przyczepą. Wymagane prawo jazdy kat. T. Mile widziane aktualne orzeczenie psychologiczne stwierdzające brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy.


Lakiernik

Zatrudnimy na umowę o pracę lakiernika proszkowego. W zakres obowiązków pracownika wchodzi obsługa śrutownicy podczas śrutowania części, zawieszanie, malowanie i zdejmowanie pomalowanych części. Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku.